Han Xin Communications Limited

Η καινοτομία επιδιώκει την ανάπτυξη και η συνεργασία κερδίζει το μέλλον.

Αρχική σελίδα
προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εργοστάσιο Περιήγηση
Ποιοτικός έλεγχος
Επικοινωνήστε μαζί μας
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΚαλώδιο οπτικών ινών

Φλόγα - ενιαίο καλώδιο G652D οπτικών ινών τρόπου καθυστερούντω για τη μετάδοση στοιχείων

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Patch Cord για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Patch Cord για τις πωλήσεις
Είμαι Online Chat Now

Φλόγα - ενιαίο καλώδιο G652D οπτικών ινών τρόπου καθυστερούντω για τη μετάδοση στοιχείων

Κίνα Φλόγα - ενιαίο καλώδιο G652D οπτικών ινών τρόπου καθυστερούντω για τη μετάδοση στοιχείων προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Φλόγα - ενιαίο καλώδιο G652D οπτικών ινών τρόπου καθυστερούντω για τη μετάδοση στοιχείων

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: hanxin
Αριθμό μοντέλου: SM SX

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: Διαπραγματεύσιμο
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: νήμα-ακτίνα και χαρτοκιβώτιο
Χρόνος παράδοσης: 3-10working ημέρες σύμφωνα με το qty
Όροι πληρωμής: Μ / Τ, Western Union
Δυνατότητα προσφοράς: 400KM/day
Επικοινωνία
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Καλώδιο διαμέτρου: 2.0mm/3.0mm Διάμετρος TBF: 900±50μm
Πρότυπο: YD/T 1258.2-2003, ICEA-596, GR-409, IEC794, Κ.ΛΠ. Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20℃~+60℃
Θερμοκρασία λειτουργίας: -20℃~+60℃ όνομα: Μόνο καλώδιο οπτικών ινών λειτουργία
Υψηλό φως:

fiber optic wire

,

optical wire cable

Φλόγα - ενιαίο καλώδιο G652D οπτικών ινών τρόπου καθυστερούντω για τη μετάδοση στοιχείων

 

· Περιγραφή

 

το εσωτερικό οπτικό καλώδιο ινών γίνεται με ομοιόμορφα να εφαρμόσει τα σκέλη των νημάτων Aramid ως μέλος δύναμης πέρα από τις σφιχτές ίνες απομονωτών και έπειτα ολοκληρώνεται με μια flame-retardant θήκη.

 

· Χαρακτηριστικά

 

· Καλή ομοιομορφία της εξωτερικής διαμέτρου της σφιχτής ίνας απομονωτών και του άριστου strippability

· Καλή απόδοση flame-retardant

· Χαμηλή προκληθείσα μείωση μέσα στη λειτουργούσα σειρά θερμοκρασίας

· Άριστη γεωμετρική διάσταση της ίνας

 

· Εφαρμογή

 

· Μετάδοση στοιχείων

· Παραγωγή του συνδετήρα

· Εγκατάσταση: μετώπη, ολομέλεια, κ.λπ.

· Τοποθετεί όπου αδιάβροχος δεν απαιτείται αυστηρά

· Παραγωγή του άλτη, της πλεξίδας και της διανομής οικοδόμησης

 

· Περιγραφή

 

· 1fiber, σφιχτή ίνα απομονωτών Φ900μm ή Φ600μm, νήμα Aramid, σακάκι PVC.

 

·Πρότυπα

 

· Συμμορφωθείτε με τυποποιημένο YD/T 1258.2-2003, icea-596, GR-409, IEC794, κ.λπ. και καλύψτε τις απαιτήσεις της έγκρισης UL για OFNR και OFNP.

 

Φλόγα - ενιαίο καλώδιο G652D οπτικών ινών τρόπου καθυστερούντω για τη μετάδοση στοιχείων

 

 

·Κώδικας καλωδίων

  Sxc-ΙΙΙ Sxc-ΙΙ Sxc-Ι
Διάμετρος καλωδίων 2.8±0.2mm 2.0±0.2mm 1.6±0.2mm
Βάρος καλωδίων 6.9kg/km 5.9kg/km 4.0kg/km
Διάμετρος TBF 900±50μm 900±50μm 600±50μm


·Μηχανικά χαρακτηριστικά

Εκτατή δύναμη Μακροπρόθεσμος 80N 60N  
Βραχυπρόθεσμος 150N 120N  
Αντίσταση συντριβής Μακροπρόθεσμος 100N/100mm
Βραχυπρόθεσμος 500N/100mm
Κάμψη της ακτίνας Δυναμικός 20×D (διάμετρος καλωδίων)
Στατικός 10×D (διάμετρος καλωδίων)


·Οπτικά χαρακτηριστικά

  50/125μm 62.5/125μm G.652 G.655
Μείωση (+20℃) @850nm ≤3.5dB/km ≤3.5dB/km    
@1300nm ≤1.5dB/km ≤1.5dB/km    
@1310nm     ≤0.45dB/km ≤0.50dB/km
@1550nm     ≤0.30dB/km ≤0.50dB/km
Εύρος ζώνης (κατηγορία Α) @850nm ≥500MHz·χλμ ≥200MHz·χλμ    
@1300nm ≥1000MHz·χλμ ≥600MHz·χλμ    
Αριθμητικό άνοιγμα 0.200±0.015NA 0.275±0.015NA    
Κομμένο καλώδιο μήκος κύματος λcc     ≤1260nm ≤1480nm
Μείωση στη θερμοκρασία που ανακυκλώνει Δα (- 20℃~+85℃) @1300nm ≤0.25dB/km ≤0.25dB/km    
@1550nm     ≤0.10dB/km ≤0.15dB/km


·Περιβαλλοντικά χαρακτηριστικά

Θερμοκρασία μεταφορών -20℃~+60℃
Θερμοκρασία αποθήκευσης -20℃~+60℃
Θερμοκρασία εγκατάστασης -5℃~+50℃
Λειτουργούσα θερμοκρασία -20℃~+60℃

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Han Xin Communications Limited

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Doris

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)