Han Xin Communications Limited

Η καινοτομία επιδιώκει την ανάπτυξη και η συνεργασία κερδίζει το μέλλον.

Αρχική σελίδα
προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εργοστάσιο Περιήγηση
Ποιοτικός έλεγχος
Επικοινωνήστε μαζί μας
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΚαλώδιο MTP MPO

Σκοινί μπαλωμάτων καλωδίων κορμών καλωδίων υψηλής πυκνότητας MTP MPO Singlemode ή πολλαπλού τρόπου

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Patch Cord για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Patch Cord για τις πωλήσεις
Είμαι Online Chat Now

Σκοινί μπαλωμάτων καλωδίων κορμών καλωδίων υψηλής πυκνότητας MTP MPO Singlemode ή πολλαπλού τρόπου

Κίνα Σκοινί μπαλωμάτων καλωδίων κορμών καλωδίων υψηλής πυκνότητας MTP MPO Singlemode ή πολλαπλού τρόπου προμηθευτής
Σκοινί μπαλωμάτων καλωδίων κορμών καλωδίων υψηλής πυκνότητας MTP MPO Singlemode ή πολλαπλού τρόπου προμηθευτής Σκοινί μπαλωμάτων καλωδίων κορμών καλωδίων υψηλής πυκνότητας MTP MPO Singlemode ή πολλαπλού τρόπου προμηθευτής Σκοινί μπαλωμάτων καλωδίων κορμών καλωδίων υψηλής πυκνότητας MTP MPO Singlemode ή πολλαπλού τρόπου προμηθευτής Σκοινί μπαλωμάτων καλωδίων κορμών καλωδίων υψηλής πυκνότητας MTP MPO Singlemode ή πολλαπλού τρόπου προμηθευτής Σκοινί μπαλωμάτων καλωδίων κορμών καλωδίων υψηλής πυκνότητας MTP MPO Singlemode ή πολλαπλού τρόπου προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Σκοινί μπαλωμάτων καλωδίων κορμών καλωδίων υψηλής πυκνότητας MTP MPO Singlemode ή πολλαπλού τρόπου

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Neutral
Αριθμό μοντέλου: MPO/MTP

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: Διαπραγματεύσιμο
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: τσάντα και χαρτοκιβώτιο PP
Χρόνος παράδοσης: 3-10working ημέρες σύμφωνα με το qty
Όροι πληρωμής: Μ / Τ, Western Union
Δυνατότητα προσφοράς: 10000 κομμάτι / κομμάτια ανά Μήνα
Επικοινωνία
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Τύπος Fiber: Singlemode ή πολλαπλού τρόπου Αριθμοί ινών: 8-48cores
Σακάκι του καλωδίου: PVC ή LSZH εισαγωγή απώλεια: ≤0.35dB (SM), ≤0.30 DB (ΚΚ)
επιστροφή απώλεια: ≥60dB (SM), ≥30 DB (ΚΚ) τρισδιάστατη δοκιμή: 100 %
Μήκος: 1M, 3M, 5M ή προσαρμοσμένος
Υψηλό φως:

mtp patch cable

,

mpo mtp patch cord

Σκοινί μπαλωμάτων καλωδίων κορμών καλωδίων υψηλής πυκνότητας MTP MPO Singlemode ή πολλαπλού τρόπου

 

Το καλώδιο κορμών MTP, μια οικονομικώς αποδοτική εναλλακτική λύση στη χρονοβόρα λήξη τομέων, σχεδιάζεται για την ίνα υψηλής πυκνότητας επιδιορθώνοντας στα κέντρα δεδομένων που η διαστημική αποταμίευση ανάγκης και μειώνει τα διοικητικά προβλήματα καλωδίων.
0.35dB το IL, MTP (MPO) στο καλώδιο δεσμών συνδετήρων MTP (MPO) και ολομέλειας 3.0mm (OFNP) σχεδιάζεται για τις άμεσες εφαρμογές κέντρων δεδομένων σύνδεσης και υψηλής πυκνότητας 40G/100G.

 

Εφαρμογές

1. Δίκτυο επικοινωνίας στοιχείων
2. Δίκτυο πρόσβασης οπτικών συστημάτων
3. Κανάλι ινών δικτύων χώρου αποθήκευσης
4. Αρχιτεκτονικές υψηλής πυκνότητας

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα και οφέλη

1. 100% προ-που ολοκληρώνεται και που εξετάζεται στο εργοστάσιο για να εξασφαλίσει απόδοση μεταφοράς

2. Η γρήγορες διαμόρφωση και η δικτύωση, μειώνουν το χρόνο εγκαταστάσεων

3. Υποστηρίξεις 40G και εφαρμογές δικτύων 100G

4. Υλικό σακακιών: LSZH, OFNR, OFNP ΔΙΑΘΈΣΙΜΟ

5. Οι υποστηρίξεις μέχρι 12F, 24F, 48F, 72F, 96F, 144F, προσαρμοσμένα προϊόντα είναι διαθέσιμες

 

Εφαρμογή

 

Σκοινί μπαλωμάτων καλωδίων κορμών καλωδίων υψηλής πυκνότητας MTP MPO Singlemode ή πολλαπλού τρόπου

Σκοινί μπαλωμάτων καλωδίων κορμών καλωδίων υψηλής πυκνότητας MTP MPO Singlemode ή πολλαπλού τρόπου

 

 

Συσκευασία

Παρέχουμε τα τυποποιημένα χαρτοκιβώτια εξαγωγής packaging.standard ή τα woodern κιβώτια. Εξασφαλίστε τα αγαθά που προστατεύονται εντελώς.

Παράδοση

Hanxin με το γρήγορο χρόνο παράδοσης για όλους τους πελάτες. Εάν τα αγαθά στο απόθεμά μας, ή διαταγές δειγμάτων, υποσχόμαστε ο χρόνος παράδοσης είναι λιγότερο έπειτα 3 εργάσιμες ημέρες. Εάν μεγάλες διαταγές. Συζητήστε…

 
Γρήγορη παράδοση προσφοράς Hanxin melthold, όπως DHL, UPS, TNT, FEDEX, ARAMEX. .etc. Προτείνουμε το σκάφος από σαφή εάν αγαθά λιγότερο έπειτα 45KG. Αεροπορικώς εάν πιό έπειτα 45KG. Και πιό έπειτα 1CBM θαλασσίως. Ενώ θα συγκρίνουμε το διαφορετικό τρόπο, και θα προσφέρουμε το χαμηλότερο φορτίο με το λογικό χρόνο ναυτιλίας.

 

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Han Xin Communications Limited

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Doris

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)