Han Xin Communications Limited

Η καινοτομία επιδιώκει την ανάπτυξη και η συνεργασία κερδίζει το μέλλον.

Αρχική σελίδα
προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εργοστάσιο Περιήγηση
Ποιοτικός έλεγχος
Επικοινωνήστε μαζί μας
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα Προϊόνταftth προϊόντα

Ο τομέας συγκεντρώνει γρήγορα εκτιμημένη UL πλαστική κατοικία απόδειξης σκόνης συνδετήρων SCAPC ινών τη γρήγορη

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Patch Cord για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Patch Cord για τις πωλήσεις
Είμαι Online Chat Now

Ο τομέας συγκεντρώνει γρήγορα εκτιμημένη UL πλαστική κατοικία απόδειξης σκόνης συνδετήρων SCAPC ινών τη γρήγορη

Κίνα Ο τομέας συγκεντρώνει γρήγορα εκτιμημένη UL πλαστική κατοικία απόδειξης σκόνης συνδετήρων SCAPC ινών τη γρήγορη προμηθευτής
Ο τομέας συγκεντρώνει γρήγορα εκτιμημένη UL πλαστική κατοικία απόδειξης σκόνης συνδετήρων SCAPC ινών τη γρήγορη προμηθευτής Ο τομέας συγκεντρώνει γρήγορα εκτιμημένη UL πλαστική κατοικία απόδειξης σκόνης συνδετήρων SCAPC ινών τη γρήγορη προμηθευτής Ο τομέας συγκεντρώνει γρήγορα εκτιμημένη UL πλαστική κατοικία απόδειξης σκόνης συνδετήρων SCAPC ινών τη γρήγορη προμηθευτής Ο τομέας συγκεντρώνει γρήγορα εκτιμημένη UL πλαστική κατοικία απόδειξης σκόνης συνδετήρων SCAPC ινών τη γρήγορη προμηθευτής Ο τομέας συγκεντρώνει γρήγορα εκτιμημένη UL πλαστική κατοικία απόδειξης σκόνης συνδετήρων SCAPC ινών τη γρήγορη προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Ο τομέας συγκεντρώνει γρήγορα εκτιμημένη UL πλαστική κατοικία απόδειξης σκόνης συνδετήρων SCAPC ινών τη γρήγορη

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Neutral
Πιστοποίηση: RoHS, ISO
Αριθμό μοντέλου: SC

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: Διαπραγματεύσιμο
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: Τσάντα ή φουσκάλα PE στο χαρτοκιβώτιο.
Χρόνος παράδοσης: 3-7 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: Μ / Τ, Western Union
Δυνατότητα προσφοράς: 50000 κομμάτι / κομμάτια ανά εβδομάδα
Επικοινωνία
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
εφαρμογή: Εγκατάσταση τομέων FTTH Πολωνικός τύπος: UPC, PC, APC
Απώλεια εισαγωγής: 0.3dB επιστροφή απώλεια: max.50dB (SC/APC)
όνομα: Γρήγορος συνδετήρας ινών Χαρακτηριστικό γνώρισμα: UL-εκτιμημένη πλαστική κατοικία
Υψηλό φως:

fiber optic termination box

,

fiber fast connector

Ο τομέας συγκεντρώνει γρήγορα εκτιμημένη UL πλαστική κατοικία απόδειξης σκόνης συνδετήρων SCAPC ινών τη γρήγορη

 

Ο οπτικός προσαρμοστής ινών (επίσης γνωστός ως διαφράγματα) χρησιμοποιείται για να ενώσει δύο καλώδια μπαλωμάτων οπτικών ινών από κοινού.

Είναι διαθέσιμοι για τη χρήση με είτε τα singlemode είτε πολλαπλού τρόπου καλώδια μπαλωμάτων.

Το Hanxin παρέχει μια εκτενή γραμμή οπτικών προσαρμοστών ινών που προσφέρουν την ανώτερη χαμηλή απόδοση απώλειας με την πολύ υψηλή επανάληψη.

Αυτά τα προϊόντα σχεδιάζονται και κατασκευάζονται για να συμμορφωθούν με τα αυστηρά πρότυπα τεχνολογιών Telcordia 100BaseFX.

Παρακαλώ καλέστε με τις συγκεκριμένες απαιτήσεις σας.

Ο τομέας συγκεντρώνει γρήγορα εκτιμημένη UL πλαστική κατοικία απόδειξης σκόνης συνδετήρων SCAPC ινών τη γρήγορηΟ τομέας συγκεντρώνει γρήγορα εκτιμημένη UL πλαστική κατοικία απόδειξης σκόνης συνδετήρων SCAPC ινών τη γρήγορηΟ τομέας συγκεντρώνει γρήγορα εκτιμημένη UL πλαστική κατοικία απόδειξης σκόνης συνδετήρων SCAPC ινών τη γρήγορηΟ τομέας συγκεντρώνει γρήγορα εκτιμημένη UL πλαστική κατοικία απόδειξης σκόνης συνδετήρων SCAPC ινών τη γρήγορη

 

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

Χαμηλή απώλεια εισαγωγής και πίσω απώλεια αντανάκλασης

Ferrule επιφάνεια τελών προ-που καλύπτεται δια θόλου

Anti-rotation ακρίβειας βασικό και αντιδιαβρωτικό σώμα

UL-εκτιμημένη πλαστική κατοικία

Μπότες ύφους Telcordia

Ελεύθερος-επιπλέοντας κεραμικό ferrule

Μανίκια Zirconia ή μανίκια χαλκού φωσφόρων

Δ-διαμορφωμένος εύκολα εγκαθιστά στην επιτροπή τοποθετεί

RoHS υποχωρητικό

 

 

 

Εφαρμογή:

1: Περιβάλλοντα προϋποθέσεων

2: Συνδετήρες στο γραφείο για τα περιβάλλοντα του τοπικού LAN

3: Επιτροπές μπαλωμάτων

4. Άμεση λήξη εξοπλισμού

5. Ίνα στο συνδρομητή (εφαρμογές)

Τηλεπικοινωνίες οπτικών ινών

Τοπικό LAN (δίκτυο τοπικής περιοχής)

FTTH (ίνα στο σπίτι)

CATV&CCTV σύστημα

Συστήματα μετάδοσης υψηλής ταχύτητας

Αντίληψη οπτικών ινών

Industtial, μηχανικός και στρατιωτικός

 

 

Ο τομέας συγκεντρώνει γρήγορα εκτιμημένη UL πλαστική κατοικία απόδειξης σκόνης συνδετήρων SCAPC ινών τη γρήγορη

Στοιχεία επικοινωνίας
Han Xin Communications Limited

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Doris

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)