Han Xin Communications Limited

Η καινοτομία επιδιώκει την ανάπτυξη και η συνεργασία κερδίζει το μέλλον.

Αρχική σελίδα
προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εργοστάσιο Περιήγηση
Ποιοτικός έλεγχος
Επικοινωνήστε μαζί μας
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΚαλώδιο οπτικών ινών

Διπλό εσωτερικό σακάκι PVC νημάτων σκοινιού G652D Aramid οπτικής ίνας καλωδίων PVC LSZH

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Patch Cord για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Patch Cord για τις πωλήσεις
Είμαι Online Chat Now

Διπλό εσωτερικό σακάκι PVC νημάτων σκοινιού G652D Aramid οπτικής ίνας καλωδίων PVC LSZH

Κίνα Διπλό εσωτερικό σακάκι PVC νημάτων σκοινιού G652D Aramid οπτικής ίνας καλωδίων PVC LSZH προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Διπλό εσωτερικό σακάκι PVC νημάτων σκοινιού G652D Aramid οπτικής ίνας καλωδίων PVC LSZH

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: hanxin
Πιστοποίηση: CE ROHS
Αριθμό μοντέλου: SM DX

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: Διαπραγματεύσιμο
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: νήμα-ακτίνα και χαρτοκιβώτιο
Χρόνος παράδοσης: 3-10working ημέρες σύμφωνα με το qty
Όροι πληρωμής: Μ / Τ, Western Union
Δυνατότητα προσφοράς: 400KM/day
Επικοινωνία
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Καλώδιο διαμέτρου: 2.0mm/3.0mm Διάμετρος TBF: 900±50μm
Πρότυπο: YD/T 1258.2-2003, ICEA-596, GR-409, IEC794, Κ.ΛΠ. Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20℃~+60℃
Θερμοκρασία λειτουργίας: -20℃~+60℃ όνομα: Καλώδιο LSZH
Υψηλό φως:

fiber optic wire

,

optical wire cable

Διπλό εσωτερικό σακάκι PVC νημάτων σκοινιού G652D Aramid οπτικής ίνας καλωδίων PVC LSZH

 

 

Περιγραφή

ίνα 2, σχήμα 8 δομή, σφιχτή ίνα απομονωτών Φ900μm ή Φ600μm, νήμα Aramid, σακάκι PVC.

·Standar

· Συμμορφωθείτε με τυποποιημένο YD/T 1258.3-2003, icea-596, GR-409, IEC794, κ.λπ. και καλύψτε τις απαιτήσεις της έγκρισης UL για OFNR και OFNP.

 

Κώδικας καλωδίων

  Zcc-ΙΙΙ Zcc-ΙΙ Zcc-Ι
Διάμετρος καλωδίων (χιλ.) (6.0±0.4) × (2.8±0.2) (4.2±0.4) × (2.0±0.2) (3.4±0.4) × (1.6±0.2)
Βάρος καλωδίων (kg/km) 15.6 10.5 7.3
Διάμετρος TBF 900±50μm 900±50μm 600±50μm

·Μηχανικά χαρακτηριστικά

Εκτατή δύναμη Μακροπρόθεσμος 100N 100N  
Βραχυπρόθεσμος 200N 200N  
Αντίσταση συντριβής Μακροπρόθεσμος 200N/100mm 100N/100mm  
Βραχυπρόθεσμος 1000N/100mm 500N/100mm  
Κάμπτοντας ακτίνα Δυναμικός 20×H (άξονας καλωδίων)
Στατικός 10×H (άξονας καλωδίων)

·Οπτικά χαρακτηριστικά

  50/125μm 62.5/125μm G.652 G.655
Μείωση (+20℃) @850nm ≤3.5dB/km ≤3.5dB/km    
@1300nm ≤1.5dB/km ≤1.5dB/km    
@1310nm     ≤0.45dB/km ≤0.50dB/km
@1550nm     ≤0.30dB/km ≤0.50dB/km
Εύρος ζώνης (κατηγορία Α) @850nm ≥500MHz·χλμ ≥200MHz·χλμ    
@1300nm ≥1000MHz·χλμ ≥600MHz·χλμ    
Αριθμητικό άνοιγμα 0.200±0.015NA 0.275±0.015NA    
Κομμένο καλώδιο μήκος κύματος λcc     ≤1260nm ≤1480nm
Μείωση στη θερμοκρασία που ανακυκλώνει Δα (- 20℃~+85℃) @1300nm ≤0.25dB/km ≤0.25dB/km    
@1550nm     ≤0.10dB/km ≤0.15dB/km

·Περιβαλλοντικά χαρακτηριστικά

Θερμοκρασία μεταφορών -20℃~+60℃
Θερμοκρασία αποθήκευσης -20℃~+60℃
Θερμοκρασία εγκατάστασης -5℃~+50℃
Λειτουργούσα θερμοκρασία -20℃~+60℃

Διπλό εσωτερικό σακάκι PVC νημάτων σκοινιού G652D Aramid οπτικής ίνας καλωδίων PVC LSZH

 

 

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Han Xin Communications Limited

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Doris

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)