Han Xin Communications Limited

Η καινοτομία επιδιώκει την ανάπτυξη και η συνεργασία κερδίζει το μέλλον.

Αρχική σελίδα
προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εργοστάσιο Περιήγηση
Ποιοτικός έλεγχος
Επικοινωνήστε μαζί μας
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Pigtail

Υψηλός συνδετήρας καλωδίων FCAPC οπτικών ινών πλεξίδων σκοινιού αξιοπιστίας οπτικός

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Patch Cord για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Patch Cord για τις πωλήσεις
Είμαι Online Chat Now

Υψηλός συνδετήρας καλωδίων FCAPC οπτικών ινών πλεξίδων σκοινιού αξιοπιστίας οπτικός

Κίνα Υψηλός συνδετήρας καλωδίων FCAPC οπτικών ινών πλεξίδων σκοινιού αξιοπιστίας οπτικός προμηθευτής
Υψηλός συνδετήρας καλωδίων FCAPC οπτικών ινών πλεξίδων σκοινιού αξιοπιστίας οπτικός προμηθευτής Υψηλός συνδετήρας καλωδίων FCAPC οπτικών ινών πλεξίδων σκοινιού αξιοπιστίας οπτικός προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Υψηλός συνδετήρας καλωδίων FCAPC οπτικών ινών πλεξίδων σκοινιού αξιοπιστίας οπτικός

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Shenzhen, Κίνα
Μάρκα: Hanxin or OEM
Πιστοποίηση: ISO9001
Αριθμό μοντέλου: FCAPC

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: Διαπραγματεύσιμο
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: τσάντα PP ή πλαστικό κιβώτιο
Χρόνος παράδοσης: 3-7 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: Μ / Τ, Western Union, MoneyGram
Δυνατότητα προσφοράς: 1000 τεμ ανά εβδομάδα
Επικοινωνία
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Τύπος Fiber: Ενιαία ίνα τρόπου Υποδοχή χρώματος: Πράσινο χρώμα
Αρίθμηση ινών: 12 πυρήνες Μήκος: Σας που απαιτείται σαν
Υλικό σακακιών: PVC/LSZH εφαρμογή: FTTH FTTB, CATV, που τηλεγραφεί το σύστημα, δίκτυο
Υψηλό φως:

fiber pigtails patch cords

,

multimode pigtail

Υψηλός συνδετήρας καλωδίων FCAPC οπτικών ινών πλεξίδων σκοινιού αξιοπιστίας οπτικός

 

Αξιόπιστη κορδέλλα 12 Sc UPC διάφορου ύφους πλεξίδα οπτικών ινών πυρήνων. Ο συνδετήρας οπτικής ίνας Sc FC LC ST είναι ο οπτικός άλτης οπτικής ίνας ακρίβειας δύο τελών, η αποβάθρα επάνω σύμφωνα με το μέσο μετάδοσης μπορεί να διαιρεθεί σε κοινούς πυρίτιο-βασισμένους στην οπτικούς single-mode, πολλαπλού τρόπου άλτες, και άλλο όπως το πλαστικό για το μέσο μετάδοσης καλωδίων αλτών οπτικών ινών, με τη σύνδεση των επικεφαλής μορφών δομών μπορεί να διαιρεθεί σε: FC, ΔΙΆΦΟΡΕΣ ΜΟΡΦΈΣ SC, ΤΟΥ ST, LC, MTRJ, MPO, ΤΗΣ MU, SMA, FDDI, E2000, DIN4, D4 Κ.ΛΠ.

 

Χαρακτηριστικό γνώρισμα

  1. Υιοθετεί κεραμικό ferrule υψηλής ακρίβειας με καλό concentricity
  2. Με βάση τις προηγμένες εγκαταστάσεις & τη διαδικασία λήξης, για να παραδώσει τα καλά χαρακτηριστικά γεωμετρίας της κορυφής που αντισταθμίζονται & την ακτίνα της κυρτότητας & του ύψους ινών
  3. 100% που επιθεωρούνται για τα οπτικά χαρακτηριστικά & το πρόσωπο τελών ινών τελειώνουν
  4. Η χαμηλή απώλεια εισαγωγής & η επιστροφής απώλεια, καθαρίζουν και γρατσουνιά-ελεύθερα πρόσωπα τελών
  5. Συνδετήρες SC/ST/FC/LC/MU/E2000/LX.5/DIN/D4/SMA/MTRJ (μόνο στο ντούμπλεξ) στην επιλογή
  6. 900um το σφιχτό αποθηκευμένο καλώδιο όπως σταθεράς μορφής, καλυμμένο καλώδιο είναι επίσης διαθέσιμο
  7. Πολλά τυποποιημένα χρώματα είναι προαιρετικά για τις μπότες σακακιών & συνδετήρων καλωδίων
  8. Τα καλώδια εκτίμησης πυρκαγιάς είναι στην επιλογή με OFNR, LSZH & OFNP
  9. Αντοχή καλής απόδοσης κάτω από την αλλαγή περιστάσεων.

Υψηλός συνδετήρας καλωδίων FCAPC οπτικών ινών πλεξίδων σκοινιού αξιοπιστίας οπτικόςΥψηλός συνδετήρας καλωδίων FCAPC οπτικών ινών πλεξίδων σκοινιού αξιοπιστίας οπτικός

Άλλα πρότυπα 

 

Υψηλός συνδετήρας καλωδίων FCAPC οπτικών ινών πλεξίδων σκοινιού αξιοπιστίας οπτικός

Υψηλός συνδετήρας καλωδίων FCAPC οπτικών ινών πλεξίδων σκοινιού αξιοπιστίας οπτικός

Στοιχεία επικοινωνίας
Han Xin Communications Limited

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Doris

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)