Han Xin Communications Limited

Η καινοτομία επιδιώκει την ανάπτυξη και η συνεργασία κερδίζει το μέλλον.

Αρχική σελίδα
προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εργοστάσιο Περιήγηση
Ποιοτικός έλεγχος
Επικοινωνήστε μαζί μας
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών PLC Splitter

1X8 APC LGX Sc οπτικών ινών PLC τελικό κιβώτιο θραυστών θραυστών FTTH οπτικό

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Patch Cord για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Patch Cord για τις πωλήσεις
Είμαι Online Chat Now

1X8 APC LGX Sc οπτικών ινών PLC τελικό κιβώτιο θραυστών θραυστών FTTH οπτικό

Κίνα 1X8 APC LGX Sc οπτικών ινών PLC τελικό κιβώτιο θραυστών θραυστών FTTH οπτικό προμηθευτής
1X8 APC LGX Sc οπτικών ινών PLC τελικό κιβώτιο θραυστών θραυστών FTTH οπτικό προμηθευτής 1X8 APC LGX Sc οπτικών ινών PLC τελικό κιβώτιο θραυστών θραυστών FTTH οπτικό προμηθευτής 1X8 APC LGX Sc οπτικών ινών PLC τελικό κιβώτιο θραυστών θραυστών FTTH οπτικό προμηθευτής 1X8 APC LGX Sc οπτικών ινών PLC τελικό κιβώτιο θραυστών θραυστών FTTH οπτικό προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  1X8 APC LGX Sc οπτικών ινών PLC τελικό κιβώτιο θραυστών θραυστών FTTH οπτικό

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Shenzhen, Κίνα
Μάρκα: hanxin or OEM
Πιστοποίηση: ISO9001
Αριθμό μοντέλου: 1*8 θραύστης τύπων κασετών

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: Διαπραγματεύσιμο
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: τσάντες PP ή πλαστικό κιβώτιο
Χρόνος παράδοσης: 3-15 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: Μ / Τ, Western Union, MoneyGram
Δυνατότητα προσφοράς: 2000pcs ανά μήνα
Επικοινωνία
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Καλώδιο διαμέτρου: 0.9mm 2.0mm 3.0mm Τύπος: 1*8
εφαρμογή: FTTH FTTB FTTX PON CATV, FTTX Systems/PON Networks/CATV συνδέει/διανομή οπτικών σημάτων Τύπος σύνδεσης: SCAPC
μήκος κύματος: 12601650nm Μήκος Fiber: Προσαρμοσμένη
Υψηλό φως:

fiber optic coupler splitter

,

fiber optic splitter cable

1X8 APC LGX Sc οπτικών ινών PLC τελικό κιβώτιο θραυστών θραυστών FTTH οπτικό

 

FTTH οπτικός θραύστης PLC οπτικών ινών τύπων 1X8 SC/APC LGX καρτών ενθέτων παραθύρων θραυστών τελικός

 

Οι θραύστες PLC είναι διακλαδιμένος συσκευές που χρησιμοποιείται για να διανείμει τα οπτικά σήματα στις πολλαπλάσιες θέσεις για την επεξεργασία. Στα οπτικά δίκτυα, είναι συχνά απαραίτητο να χωριστεί ένα οπτικό σήμα σε πολλά ίδια σήματα, ή να συνδυαστούν πολλά σήματα σε ένα ενιαίο σήμα. Ο θραύστης PLC (επίπεδος θραύστης κυκλωμάτων lightwave) είναι ένας τύπος οπτικής διοικητικής συσκευής δύναμης που κατασκευάζεται χρησιμοποιώντας την οπτική τεχνολογία κυματοδηγού πυριτίου. Σχεδιάζονται για τα παθητικά οπτικά δίκτυα FTTx, CWDM, DWDM και οπτικό σύστημα καλωδιακής τηλεόρασης. Ο θραύστης PLC είναι αρμόδιος για να διανείμει τα οπτικά σήματα από το κεντρικό γραφείο το (CO) στις πολλαπλάσιες θέσεις προϋποθέσεων. Παρέχουμε ολόκληρη τη σειρά προϊόντων θραυστών 1*N και 2*N που προσαρμόζονται για τις συγκεκριμένες εφαρμογές. Όλα τα prodcts καλύπτουν τις απαιτήσεις GR-1209-πυρήνας-2001 και των GR-1221-πυρήνας-1999.

 

Παράμετροι

 

Πρότυπο προϊόντων 1x2 1x4 1x8 1x16 1x32 1x64 2x2 2x4 2x8 2x16 2x32
Μήκος κύματος 1260-1650nm
Απώλεια εισαγωγής (DB) 3.6 7.2 10.2 13.5 16.2 20.5 3.8 7.5 10.7 14 17
Ομοιομορφία (DB) 0,4 0,6 0,8 1 1.2 1.8 0,6 1 1.2 1.5 1.8
PDL (DB) 0,2 0,2 0,3 0,3 0,3 0,4 0,2 0,2 0,3 0,3 0,3
Κατευθυντικότητα (DB) 55
Απώλεια αντανάκλασης (DB) 55
Λειτουργούσα θερμοκρασία -40~85℃

 

Χαρακτηριστικά:

 

1. Τιμή-ανταγωνιστικός

2. Χαμηλά απώλεια εισαγωγής & PDL
3. Εργοστάσιο-ολοκληρωμένος και δοκιμασμένος
4. Επιλογές ινών: G.652 το /G.657/OM1/OM2/OM3 και ίνα ΠΡΩΘΥΠΟΥΡΓΟΥ Panda
5. Επιλογές συνδετήρων: FC/SC/LC/ST/MU/E2000/MT-RJ/MPO/MTP
6. Επιλογές στίλβωσης: PC/UPC/APC
7. Συνδετήρας χαρακτηριστικών γνωρισμάτων με κεραμικά Ferrules

 

Εφαρμογές:

 

Ίνα στο σημείο (FTTX)
Ίνα στο σπίτι το (FTTH)
Παθητικά οπτικά δίκτυα (PON)
Δίκτυα τοπικής περιοχής το (LAN)
Καλωδιακή τηλεόραση το (CATV)
Εξοπλισμός δοκιμής

 

1X8 APC LGX Sc οπτικών ινών PLC τελικό κιβώτιο θραυστών θραυστών FTTH οπτικό

1X8 APC LGX Sc οπτικών ινών PLC τελικό κιβώτιο θραυστών θραυστών FTTH οπτικό

Συσκευασία

1X8 APC LGX Sc οπτικών ινών PLC τελικό κιβώτιο θραυστών θραυστών FTTH οπτικό

 

Άλλα πρότυπα

1X8 APC LGX Sc οπτικών ινών PLC τελικό κιβώτιο θραυστών θραυστών FTTH οπτικό

Στοιχεία επικοινωνίας
Han Xin Communications Limited

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Doris

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)