Han Xin Communications Limited

Η καινοτομία επιδιώκει την ανάπτυξη και η συνεργασία κερδίζει το μέλλον.

Αρχική σελίδα
προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εργοστάσιο Περιήγηση
Ποιοτικός έλεγχος
Επικοινωνήστε μαζί μας
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα Προϊόντα

Οπτικών Ινών Patch Cord

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Patch Cord για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Patch Cord για τις πωλήσεις
Είμαι Online Chat Now

Οπτικών Ινών Patch Cord

(25)
Κίνα Διπλό σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών Sc ST OM3 πολλαπλού τρόπου, άλτης οπτικών ινών FTTX εργοστάσιο

Διπλό σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών Sc ST OM3 πολλαπλού τρόπου, άλτης οπτικών ινών FTTX

Διπλό σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών Sc ST OM3 πολλαπλού τρόπου, άλτης οπτικών ινών FTTX 1. Περιγραφή Το σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών του Sc-ST OM3 είναι ένα καλώδιο οπτικών ινών που καλύπτεται είτε στο τέλος ... Διαβάστε περισσότερα
2019-04-24 16:33:02
Κίνα Μονοκατευθυντικό ενιαίο καλώδιο SCPC μπαλωμάτων οπτικών ινών τρόπου - χαμηλή απώλεια εισαγωγής SCPC εργοστάσιο

Μονοκατευθυντικό ενιαίο καλώδιο SCPC μπαλωμάτων οπτικών ινών τρόπου - χαμηλή απώλεια εισαγωγής SCPC

Μονοκατευθυντικό ενιαίο καλώδιο SCPC μπαλωμάτων οπτικών ινών τρόπου - χαμηλή απώλεια εισαγωγής SCPC 1. Χαρακτηριστικά γνωρίσματα σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών Συμμόρφωση με τα πρότυπα του IEC και YD/T1272 Υψ... Διαβάστε περισσότερα
2019-04-24 16:33:02
Κίνα LC σκοινί 10G πολλαπλού τρόπου 2.0mm 3.0mm μπαλωμάτων οπτικών ινών PC Sc/UPC OM3 με τους συνδετήρες εργοστάσιο

LC σκοινί 10G πολλαπλού τρόπου 2.0mm 3.0mm μπαλωμάτων οπτικών ινών PC Sc/UPC OM3 με τους συνδετήρες

LC σκοινί 10G πολλαπλού τρόπου 2.0mm 3.0mm μπαλωμάτων οπτικών ινών PC Sc/UPC OM3 με τους συνδετήρες 1. Περιγραφή Το σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών lc-Sc OM3 είναι ένα καλώδιο οπτικών ινών που καλύπτεται είτε σ... Διαβάστε περισσότερα
2019-04-24 16:33:02
Κίνα Ενιαίος τρόπος OM4 SX C2.0 3,0 καλωδίων μπαλωμάτων ινών LSZH FTTH ιώδης LC σε LC εργοστάσιο

Ενιαίος τρόπος OM4 SX C2.0 3,0 καλωδίων μπαλωμάτων ινών LSZH FTTH ιώδης LC σε LC

Ενιαίος τρόπος OM4 SX C2.0 3,0 καλωδίων μπαλωμάτων ινών LSZH FTTH ιώδης Lc σε Lc 1. Περιγραφή Το διπλό σκοινί μπαλωμάτων ινών lc-LC OM4 είναι ένα καλώδιο οπτικών ινών που καλύπτεται είτε στο τέλος με τους συνδ... Διαβάστε περισσότερα
2019-04-24 16:33:02
Κίνα Διπλό DX θωρακισμένο σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών LCUPC για την κατανομή επικοινωνίας εργοστάσιο

Διπλό DX θωρακισμένο σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών LCUPC για την κατανομή επικοινωνίας

Διπλό DX θωρακισμένο σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών LCUPC για την κατανομή επικοινωνίας Η μεγαλύτερη διαφορά μεταξύ των θωρακισμένων patchcords με άλλα patchcords δεν είναι εύκολο να βλαφθεί, λόγω ενός μικρού ... Διαβάστε περισσότερα
2019-04-24 16:33:02
Κίνα LSZH/PVC ST SGS IEC ROHS καλωδίων μπαλωμάτων ινών τρόπου Lc στα ενιαία πρότυπα εργοστάσιο

LSZH/PVC ST SGS IEC ROHS καλωδίων μπαλωμάτων ινών τρόπου Lc στα ενιαία πρότυπα

LSZH/PVC ST SGS IEC ROHS καλωδίων μπαλωμάτων ινών τρόπου Lc στα ενιαία πρότυπα 1. Περιγραφή Το διπλό σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc-LC OM4 είναι ένα καλώδιο οπτικών ινών που καλύπτεται είτε στο τέλος με τους συνδετή... Διαβάστε περισσότερα
2019-04-24 16:33:02
Κίνα Ενιαίο σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών τρόπου διπλό, το ST στο ST καλώδιο μπαλωμάτων ινών εργοστάσιο

Ενιαίο σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών τρόπου διπλό, το ST στο ST καλώδιο μπαλωμάτων ινών

Ενιαίο σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών τρόπου διπλό, το ST στο ST καλώδιο μπαλωμάτων ινών Χαρακτηριστικά γνωρίσματα 1. Τιμή-ανταγωνιστικός 2. Χαμηλά απώλεια εισαγωγής & PDL 3. Εργοστάσιο-ολοκληρωμένος και δοκιμα... Διαβάστε περισσότερα
2019-04-24 16:33:02
Κίνα Χαμηλό καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών απώλειας FCAPC εισαγωγής για το δίκτυο τοπικής περιοχής εργοστάσιο

Χαμηλό καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών απώλειας FCAPC εισαγωγής για το δίκτυο τοπικής περιοχής

Χαμηλό καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών απώλειας FCAPC εισαγωγής για το δίκτυο τοπικής περιοχής Τα σκοινιά μπαλωμάτων χρησιμοποιούνται για να παρέχουν την οπτική σύνδεση για την ηλεκτρονική οπτικών ινών. Η χρήση ... Διαβάστε περισσότερα
2019-04-24 16:33:02
Κίνα Μονοκατευθυντικός μόλυβδος ST αλτών σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών δικτύων πρόσβασης στο ST Singlemode εργοστάσιο

Μονοκατευθυντικός μόλυβδος ST αλτών σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών δικτύων πρόσβασης στο ST Singlemode

Μονοκατευθυντικός μόλυβδος ST αλτών σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών δικτύων πρόσβασης στο ST Singlemode Χαρακτηριστικά γνωρίσματα 1. Τιμή-ανταγωνιστικός 2. Χαμηλά απώλεια εισαγωγής & PDL 3. Εργοστάσιο-ολοκληρω... Διαβάστε περισσότερα
2019-04-24 16:33:02
Κίνα Πολλαπλού τρόπου διπλός συνδετήρας καλωδίων LCUPC μπαλωμάτων οπτικών ινών FTTX LC σε LC εργοστάσιο

Πολλαπλού τρόπου διπλός συνδετήρας καλωδίων LCUPC μπαλωμάτων οπτικών ινών FTTX LC σε LC

Πολλαπλού τρόπου διπλός συνδετήρας καλωδίων LCUPC μπαλωμάτων οπτικών ινών FTTX LC σε LC Το σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών χρησιμοποιείται για να συνδέσει τη υψηλή ταχύτητα και τα δίκτυα κληρονομιών όπως ... Διαβάστε περισσότερα
2019-04-24 16:33:02
Page 1 of 3|< 1 2 3 >|