Han Xin Communications Limited

Η καινοτομία επιδιώκει την ανάπτυξη και η συνεργασία κερδίζει το μέλλον.

Αρχική σελίδα
προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εργοστάσιο Περιήγηση
Ποιοτικός έλεγχος
Επικοινωνήστε μαζί μας
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα Προϊόντα

Οπτικών Ινών Pigtail

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Patch Cord για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Patch Cord για τις πωλήσεις
Είμαι Online Chat Now

Οπτικών Ινών Pigtail

(11)
Κίνα ενιαίος τρόπος πλεξίδων οπτικών ινών 0.9mm STPC SM για το δίκτυο FTTH FTTB FTTX εργοστάσιο

ενιαίος τρόπος πλεξίδων οπτικών ινών 0.9mm STPC SM για το δίκτυο FTTH FTTB FTTX

ενιαίος τρόπος πλεξίδων οπτικών ινών 0.9mm STPC SM για το δίκτυο FTTH FTTB FTTX η πλεξίδα οπτικών ινών είναι ένα καλώδιο οπτικών ινών που επιτρέπει σε το για γρήγορα και βολικά να συνδεθεί με CATV, έναν οπτικό ... Διαβάστε περισσότερα
2019-04-24 15:34:02
Κίνα Πολλαπλού τρόπου ενιαία πλεξίδα αλτών οπτικών ινών Sc FC ST πλεξίδων LC ινών τρόπου εργοστάσιο

Πολλαπλού τρόπου ενιαία πλεξίδα αλτών οπτικών ινών Sc FC ST πλεξίδων LC ινών τρόπου

Πολλαπλού τρόπου ενιαία πλεξίδα αλτών οπτικών ινών Sc FC ST πλεξίδων LC ινών τρόπου 1. Περιγραφή πλεξίδα οπτικών ινών Sc FC ST 0.9/2.0/3.0mm η μονοκατευθυντική LC είναι ένα καλώδιο οπτικών ινών που καλύπτεται ε... Διαβάστε περισσότερα
2019-04-24 15:34:02
Κίνα Τήξη που συνδέει το PC SM πλεξίδων LC οπτικών ινών άλτης οπτικών ινών 1m/3m/5m εργοστάσιο

Τήξη που συνδέει το PC SM πλεξίδων LC οπτικών ινών άλτης οπτικών ινών 1m/3m/5m

Τήξη που συνδέει το PC SM πλεξίδων LC οπτικών ινών άλτης οπτικών ινών 1m/3m/5m η πλεξίδα οπτικών ινών είναι ένα καλώδιο οπτικών ινών που επιτρέπει σε το για γρήγορα και βολικά να συνδεθεί με CATV, έναν οπτικό δ... Διαβάστε περισσότερα
2019-04-24 15:34:02
Κίνα Ενιαίος τρόπος 1.5M σκοινιών μπαλωμάτων πλεξίδων ινών Sc UPC δικτύων μήκος κίτρινο εργοστάσιο

Ενιαίος τρόπος 1.5M σκοινιών μπαλωμάτων πλεξίδων ινών Sc UPC δικτύων μήκος κίτρινο

Ενιαίος τρόπος 1.5M σκοινιών μπαλωμάτων πλεξίδων ινών Sc UPC δικτύων μήκος κίτρινο η πλεξίδα οπτικών ινών είναι ένα καλώδιο οπτικών ινών που επιτρέπει σε το για γρήγορα και βολικά να συνδεθεί με CATV, έναν οπτι... Διαβάστε περισσότερα
2019-04-29 10:15:31
Κίνα Χαμηλή τήξη πλεξίδων οπτικών ινών απώλειας εισαγωγής που συνδέει το ύφος PC SM FC εργοστάσιο

Χαμηλή τήξη πλεξίδων οπτικών ινών απώλειας εισαγωγής που συνδέει το ύφος PC SM FC

Χαμηλή τήξη πλεξίδων οπτικών ινών απώλειας εισαγωγής που συνδέει το ύφος PC SM FC η πλεξίδα οπτικών ινών είναι ένα καλώδιο οπτικών ινών που επιτρέπει σε το για γρήγορα και βολικά να συνδεθεί με CATV, έναν οπτικ... Διαβάστε περισσότερα
2019-04-24 15:34:02
Κίνα Υψηλός συνδετήρας καλωδίων FCAPC οπτικών ινών πλεξίδων σκοινιού αξιοπιστίας οπτικός εργοστάσιο

Υψηλός συνδετήρας καλωδίων FCAPC οπτικών ινών πλεξίδων σκοινιού αξιοπιστίας οπτικός

Υψηλός συνδετήρας καλωδίων FCAPC οπτικών ινών πλεξίδων σκοινιού αξιοπιστίας οπτικός Αξιόπιστη κορδέλλα 12 Sc UPC διάφορου ύφους πλεξίδα οπτικών ινών πυρήνων. Ο συνδετήρας οπτικής ίνας Sc FC LC ST είναι ο οπτικό... Διαβάστε περισσότερα
2019-04-24 15:34:02
Κίνα Η πλεξίδα 12 οπτικών ινών PVC/LSZH SM αφαιρεί τον πυρήνα τον ενιαίο τρόπο πλεξίδων κορδελλών SCAPC εργοστάσιο

Η πλεξίδα 12 οπτικών ινών PVC/LSZH SM αφαιρεί τον πυρήνα τον ενιαίο τρόπο πλεξίδων κορδελλών SCAPC

Η πλεξίδα 12 οπτικών ινών PVC/LSZH SM αφαιρεί τον πυρήνα τον ενιαίο τρόπο πλεξίδων κορδελλών SCAPC Μια πλεξίδα ινών είναι ενιαία, απότομα, συνήθως σφιχτός-αποθηκευμένη, οπτική ίνα που προ-εγκαθιστά έναν οπτικό ... Διαβάστε περισσότερα
2019-04-24 15:34:02
Κίνα Συνήθεια 12 οπτικός συνδετήρας σκοινιού FCPC μπαλωμάτων πλεξίδων ξεμπλοκαρίσματος ινών πυρήνων εργοστάσιο

Συνήθεια 12 οπτικός συνδετήρας σκοινιού FCPC μπαλωμάτων πλεξίδων ξεμπλοκαρίσματος ινών πυρήνων

Συνήθεια 12 οπτικός συνδετήρας σκοινιού FCPC μπαλωμάτων πλεξίδων ξεμπλοκαρίσματος ινών πυρήνων Μια πλεξίδα ινών είναι ενιαία, απότομα, συνήθως σφιχτός-αποθηκευμένη, οπτική ίνα που προ-εγκαθιστά έναν οπτικό συνδ... Διαβάστε περισσότερα
2019-04-24 15:34:02
Κίνα 12 πλεξίδα οπτικών ινών ανεμιστήρων πυρήνων έξω αδιάβροχη, πλεξίδα PC Sc για τα ζεύγη εργοστάσιο

12 πλεξίδα οπτικών ινών ανεμιστήρων πυρήνων έξω αδιάβροχη, πλεξίδα PC Sc για τα ζεύγη

12 πλεξίδα οπτικών ινών ανεμιστήρων πυρήνων έξω αδιάβροχη, πλεξίδα PC Sc για τα ζεύγη Μια πλεξίδα ινών είναι ενιαία, απότομα, συνήθως σφιχτός-αποθηκευμένη, οπτική ίνα που προ-εγκαθιστά έναν οπτικό συνδετήρα σε ... Διαβάστε περισσότερα
2019-04-24 15:34:02
Κίνα 12 καθορισμένο Singlemode G652D G657A1 LCUPC SM καλωδίων οπτικών ινών χρώματος simplex πλεξίδων εργοστάσιο

12 καθορισμένο Singlemode G652D G657A1 LCUPC SM καλωδίων οπτικών ινών χρώματος simplex πλεξίδων

12 καθορισμένο Singlemode G652D G657A1 LCUPC SM καλωδίων οπτικών ινών χρώματος simplex πλεξίδων Την οι πλεξίδες χρησιμοποιούνται για τις εφαρμογές συναρμογών κατά λήξη έξω από το καλώδιο εγκαταστάσεων. Είναι απ... Διαβάστε περισσότερα
2019-04-24 15:34:02
Page 1 of 2|< 1 2 >|